Přihlásit www.hlucin.net www.hlucin.tv www.hlucin.com
Úvod Pokrytí Kontakt Ceník Nastavení Žádost o připojení

    Tyto stránky představují projekt bezdrátové počítačové sítě nad městem Hlučín a jeho okolí. Tato síť je vybudována nejen pomocí technologie WiFi (rozvod optických kabelů, kabelové rozvody ethernet, 10, 11, 17 GHz spoje o kapacitě stovek Mbit). Cílem tohoto projektu je přiblížit internet za dostupnou cenu více lidem.
    Naše připojení k internetu je aktuálně realizováno dvěmi datovými linkami mezi Hlučínem a Prahou. Obě dvě mají kapacitu 10 Gbit FullDuplex. V Praze máme prozatím nakoupený MIX konektivity o celkové kapacitě 25 Gbit. Další propoje a peeringy se chystají.
    V současné době již vše spolehlivě funguje a postupně zkvalitňujeme a rozšiřujeme síť. Naším dalším cílem je postavit "kvalitní" páteřní síť celým městem Hlučín a do přilehlých i vzdálenějších měst a obcí. Páteř je vybudována na optických kabelech (většinově realizováno + plánuje se rozšíření k dalším potencionálním klientům), mikrovlnných spojích na frekfenci 17 GHz, 11 GHz, 10 GHz.

Novinky:
2018-04-04   Změna u poskytovatele televize Kuki

Bude ukončena programová nabídka Kuki partner a bude nahrazena Kuki Start více se dovíte na letáku.

2018-01-23   Akce GPON : Pro všechny své stávající i nové klienty jsme připravili speciální nabídku.

2016-08-12   Tarif za 200Kč
Ke dni 1.1.2017 bude ukončeno poskytování sociálních tarifů za 200,-Kč. Stávajícím zákazníkům vycházíme vstříc možností zachovat tento tarif s platbou 6 měsíců. Tzn 1200,-Kč jednou za půl roku.