Přihlásit www.hlucin.net www.hlucin.tv www.hlucin.com
Úvod Pokrytí Kontakt Ceník Nastavení Žádost o připojení

    Tyto stránky představují projekt bezdrátové počítačové sítě nad městem Hlučín a jeho okolí. Tato síť je vybudována nejen pomocí technologie WiFi (rozvod optických kabelů, kabelové rozvody ethernet, 10, 11, 17 GHz spoje o kapacitě stovek Mbit). Cílem tohoto projektu je přiblížit internet za dostupnou cenu více lidem.
    Naše připojení k internetu je aktuálně realizováno třemi datovými linkami mezi Hlučínem a Prahou. První dvě o kapacitě 1 Gbit FullDuplex. Třetí má kapacitu 10 Gbit FullDuplex. V Praze máme prozatím nakoupeno 5 Gbit konektivity. Další propoje a peeringy se chystají.
    V současné době již vše spolehlivě funguje a postupně zkvalitňujeme a rozšiřujeme síť. Naším dalším cílem je postavit "kvalitní" páteřní síť celým městem Hlučín a do přilehlých i vzdálenějších měst a obcí. Páteř je vybudována na optických kabelech (většinově realizováno + plánuje se rozšíření), 17 GHz, 11 GHz, 10 GHz spojích.

Novinky:
2017-05-16   Prodlouženo - dodán termín 2 kola výběrového řízení

Hledáme do svého týmu komunikativního člověka na pozici PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
Jedná se o kumulovanou pracovní pozici pracovníka/ce zákaznického centra. Hlavní náplní práce bude osobní, telefonická a emailová komunikace s klienty včetně veškeré navazující firemní administrativy.
V rámci administrativy bude pracovník/ce vyřizovat dotazy a požadavky klientů, komunikovat se servisními techniky, zadávat a kontrolovat zakázky v informačním a skladovém systému, kontrolovat a zpracovávat podklady a dokumentaci jednotlivých zakázek pro účetní oddělení.
V obchodní oblasti bude tento pracovník/ce připravovat nabídky pro klienty a aktivně s nimi komunikovat prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Jak si představujeme ideálního kandidáta/tku?
 • Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou (technické vzdělání či zkušenost v oblasti IT výhodou)
 • Zajímají ho/ji jak věci kolem internetu a telekomunikací fungují, aby je dokázal/-a vysvětlit klientovi.
 • Má dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Kancelářský balík, Internet, Emailová komunikace), dokáže: psát všemi deseti, sestavit jednoduchou obchodní nabídku, zformulovat konkrétní a věcný e-mail.
 • Má praxi v jednání s klienty, klientovy starosti jsou pro něj výzvy, klientovi dokáže dát najevo, že je na jeho straně, že je vítán a přitom mluvit spisovně a odborně.
 • Umí si zorganizovat práci, má obchodního ducha, je pečlivý/-á, odpovědný/-á a zvládá osobní i telefonickou komunikaci.
 • Má základní přehled v oblasti účetnictví.
 • Má základní znalost angličtiny slovem a písmem.

  Co Vám nabízíme?
 • práci na plný pracovní úvazek v malém dynamickém kolektivu
 • základní nástupní mzdu v rozmezí od 15.000 Kč do 20.000 Kč, dle odbornosti a praxe
 • příjemné pracovní prostředí
 • vzdělávací kurzy a školení
 • nástup možný ihned nebo dle dohody
 • místo výkonu práce: Hlučín, Moravská 1897

  V případě Vašeho zájmu, nám zašlete nejpozději do 30.6.2017 (prodlouženo) svůj motivační dopis a strukturovaný životopis (včetně vložené průkazové fotografie) na adresu: hlucin@hlucin.net + kopii emailu na jan.platzek@hlucin.net

  Předběžný termín 2 kola výběrového řízení je 12.7.2017. Všichni vybraní kandidáti budou osloveni minimálně 7 dní před druhým kolem.
 • 2017-02-23   STANICE MARKYZA V ČR Od 1. 3. 2017 budou vypnty všechny kanály skupiny Markíza na území ČR, které nahrazuje kanál Markíza International.
  2016-11-22   Výpadek GOOGLE
  viz článek na seznamu.
  2016-08-12   Tarif za 200Kč
  Ke dni 1.1.2017 bude ukončeno poskytování sociálních tarifů za 200,-Kč. Stávajícím zákazníkům vycházíme vstříc možností zachovat tento tarif s platbou 6 měsíců. Tzn 1200,-Kč jednou za půl roku.
  2016-03-29   NOVINKA: naše společnost Hlucin.net, s.r.o. se stala k poskytovatelem mobilních služeb.Našim klientům nabízíme možnost zřízení jednoho tel. čísla /SIM/ v rámci paušálu na internet min. 300,-Kč. Cena za volání pro naše zákazníky /smlouva na Internet/ 1.49Kč a sms 1.49Kč do všech sítí , nebo možnost zřízení jedné SIM s volání do všech sítí za 0.99Kč při balíčku 100minut za 99Kč, či jiné tarify. Každá další SIM je zpoplatněna částkou 29,-Kč, tzn. s balíčkem 100min 29+99Kč = 128Kč. (minuta 1.28Kč). Tarif bez měsíčního paušálu za volání do všech sítí a SMS za 1.89Kč. Tarif s měsíčním poplatkem za SIM 29,-Kč a s volání do všech sítí a SMS za 1.49Kč. U tarifů bez poplatku /krom ke smlouvě Internetu/ je nutno provolat min 600Kč za 1/2roku. V případě že není v 6 měsících tato částka provolána bude účtován poplatek 29,-Kč za SIM. Balíček 200min do všech sítí za cenu 199,-Kč. Bíček FREE v síti 99,-Kč (neomezené volání v rámci naší sítě ), Mobilní internet - 150MB cena 59,- Kč, 300MB cena 129,- Kč, 600MB cena 219,- Kč, 1.2GB cena 339,- Kč, 1.5GB cena 359,- Kč. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.